Здраво :)

Go down

Здраво :) Empty Здраво :)

Post  Kristina on Sat Jan 24, 2009 2:43 am

Здраво и од мене..некои ме знаат од порано..со некои допрва ќе се запознаваме.

Инаку се викам Кристина. Не возам сеуште..можеби еден ден.
Добро ве најдов сите. Се надевам оваа година ќе дојдам и во Мариово Very Happy
Kristina
Kristina

Number of posts : 7
Age : 32
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-23

View user profile

Back to top Go down

Здраво :) Empty Re: Здраво :)

Post  Тоше on Fri Feb 27, 2009 4:35 pm

Kristina wrote:Здраво и од мене..некои ме знаат од порано..со некои допрва ќе се запознаваме.

Инаку се викам Кристина. Не возам сеуште..можеби еден ден.
Добро ве најдов сите. Се надевам оваа година ќе дојдам и во Мариово Very Happy

И тебе и мене нека ни е аирлија. А за Мариово не се надевај туку доаѓај! Што ќе праам таму без тебе? Smile
Тоше
Тоше

Number of posts : 31
Age : 56
Location : Скопје
Motorcycle : Crow cm250uh
Registration date : 2009-02-27

View user profile

Back to top Go down

Здраво :) Empty Re: Здраво :)

Post  Nikolce on Fri Feb 27, 2009 6:02 pm

Ete jas sum od tie sto doprva ke se zapoznaeme Very Happy I jas lanskata godina ne bev vo Mariovo ama pa zatoa ovaa ne smee da se propusti Very Happy Uste ednas pozdrav
Nikolce
Nikolce

Number of posts : 21
Age : 51
Location : BITOLA
Motorcycle : HONDA CBR 1000 F
Registration date : 2009-01-22

View user profile

Back to top Go down

Здраво :) Empty Re: Здраво :)

Post  Simeon.S. on Sat Feb 28, 2009 7:59 pm

Ajде нека е аирлија..... ! Smile
Simeon.S.
Simeon.S.

Number of posts : 57
Age : 48
Registration date : 2009-01-20

View user profile

Back to top Go down

Здраво :) Empty Re: Здраво :)

Post  Тоше on Mon Mar 02, 2009 6:12 pm

Nikolce wrote:Ete jas sum od tie sto doprva ke se zapoznaeme Very Happy I jas lanskata godina ne bev vo Mariovo ama pa zatoa ovaa ne smee da se propusti Very Happy Uste ednas pozdrav

Здраво Николче, аирлија нека е. Се знаеме, ако ти текнува од лани кога возевме и голтавме прашини на Козјак Very Happy
Тоше
Тоше

Number of posts : 31
Age : 56
Location : Скопје
Motorcycle : Crow cm250uh
Registration date : 2009-02-27

View user profile

Back to top Go down

Здраво :) Empty Re: Здраво :)

Post  Nikolce on Tue Mar 03, 2009 10:23 am

Toska te znam druze kako ne . Postot bese za Kristina Very Happy
Nikolce
Nikolce

Number of posts : 21
Age : 51
Location : BITOLA
Motorcycle : HONDA CBR 1000 F
Registration date : 2009-01-22

View user profile

Back to top Go down

Здраво :) Empty Re: Здраво :)

Post  Тоше on Wed Mar 04, 2009 1:52 pm

Ех, забегав Very Happy
Тоше
Тоше

Number of posts : 31
Age : 56
Location : Скопје
Motorcycle : Crow cm250uh
Registration date : 2009-02-27

View user profile

Back to top Go down

Здраво :) Empty Re: Здраво :)

Post  Kristina on Wed Mar 04, 2009 9:13 pm

Е мило ми беше што те запознав овде Николче, па ќе биде и реално Very Happy

Туку за Мариово Тошка доаѓам. Држ не дај ама по се изгледа идам. Се гледаме таму, се надевам со тебе ќе биде и дамата поради кога веќе не си single Smile
Kristina
Kristina

Number of posts : 7
Age : 32
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-23

View user profile

Back to top Go down

Здраво :) Empty Re: Здраво :)

Post  dvormak on Thu Mar 05, 2009 8:25 pm

Еј Кики... читам и не ми се верува дека сеуште не сумти посакал добредојде... леле срам да ми е Embarassed

Епа Кики, добро ни дојде на форумот cheers , верувам дека ке имаме многу интересни работи да прочитаме од тебе... lol!

Поздрави и, пушти абер за форумов натаму...
dvormak
dvormak

Number of posts : 141
Age : 45
Location : Скопје
Motorcycle : Kawasaki KL650- Tengai
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.asmotors.mk

Back to top Go down

Здраво :) Empty Re: Здраво :)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum