Поздрав од Велес

Go down

Поздрав од Велес Empty Поздрав од Велес

Post  Makedonec on Mon Feb 09, 2009 4:44 pm

Јас сум Зоран Темелков од Велес, познат по сите мото форуми како Македонец Smile . Сеуште си се возам на Yamaha fazer 600, па здравје боже...
Се надевам на повише дружење и возење годинава ( предходната ми беше катастрофа ). Засега тоа, понатаму, повише Very Happy

Поздрав до сите на форумов
Makedonec
Makedonec

Number of posts : 6
Age : 49
Location : Veles, Makedonija
Motorcycle : Yamaha Fazer 600
Registration date : 2009-02-09

View user profile http://picasaweb.google.com/mkcrossbearers

Back to top Go down

Поздрав од Велес Empty Re: Поздрав од Велес

Post  Nikolce on Mon Feb 09, 2009 9:49 pm

Zdravo druze i dobre dojde. E so mu fali na Fazerot vazno da te sluzi.A daj boze da si zemes toa sto si naumil pa da se zapoznaeme na nekoja voznja. Pozdrav pa se gledame a do togas se citame Very Happy Very Happy
Nikolce
Nikolce

Number of posts : 21
Age : 51
Location : BITOLA
Motorcycle : HONDA CBR 1000 F
Registration date : 2009-01-22

View user profile

Back to top Go down

Поздрав од Велес Empty Re: Поздрав од Велес

Post  Simeon.S. on Tue Feb 10, 2009 1:32 am

Поздрав за Зоки и екипата од Велес!
Се надевам дека оваа сезона ќе ни биде богата со дружење и ќе можеме почесто да се гледаме.

Поздрав!
Simeon.S.
Simeon.S.

Number of posts : 57
Age : 48
Registration date : 2009-01-20

View user profile

Back to top Go down

Поздрав од Велес Empty Re: Поздрав од Велес

Post  dvormak on Tue Feb 10, 2009 2:12 pm

Здраво Зоки и добредојде на форумов, се надевам дека ке ја збогатиш неговата содржина со твоите, секогаш интересни патеписи, а и ке пренесеш понатаму...
cheers
dvormak
dvormak

Number of posts : 141
Age : 45
Location : Скопје
Motorcycle : Kawasaki KL650- Tengai
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.asmotors.mk

Back to top Go down

Поздрав од Велес Empty Re: Поздрав од Велес

Post  Makedonec on Tue Feb 10, 2009 8:57 pm

Фала многу за пречеков Smile

Вакво добро друштво, тешко е да се одмине.

2 Никола, Fazerot има уште многу да оди, па дури и да се купи нешто друго, он останува Very Happy
Makedonec
Makedonec

Number of posts : 6
Age : 49
Location : Veles, Makedonija
Motorcycle : Yamaha Fazer 600
Registration date : 2009-02-09

View user profile http://picasaweb.google.com/mkcrossbearers

Back to top Go down

Поздрав од Велес Empty Re: Поздрав од Велес

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum