Ај, аирлија форуот, аирлија и мене членсвото :)

Go down

Ај, аирлија форуот, аирлија и мене членсвото :) Empty Ај, аирлија форуот, аирлија и мене членсвото :)

Post  Тоше on Fri Feb 27, 2009 4:33 pm

Поздрав до сите колку што ве има овде. Овде се регнав со вистинското име иако на еден друг или пак трет форум ме знаат со сосема друг ник. Оние кои ме дружеле или возеле со мене веројатно ќе се сетат кој сум. Поздрав до сите и се надевам дека убаво ќе дружиме овде и ќе се издоговориме за убави тури.


Last edited by Тоше on Mon Mar 02, 2009 6:28 pm; edited 1 time in total
Тоше
Тоше

Number of posts : 31
Age : 56
Location : Скопје
Motorcycle : Crow cm250uh
Registration date : 2009-02-27

View user profile

Back to top Go down

Ај, аирлија форуот, аирлија и мене членсвото :) Empty Re: Ај, аирлија форуот, аирлија и мене членсвото :)

Post  Nikolce on Fri Feb 27, 2009 5:58 pm

Ajde dobre dojde Tose.Drugiot nik ti go znam sega otkako te vidov . Very Happy Podobro e vaka pod vistinsko ime otkolku zatskrien.Pisanoto ima pogolema tezina .Pozdrav uste ednas i se citame Smile
Nikolce
Nikolce

Number of posts : 21
Age : 51
Location : BITOLA
Motorcycle : HONDA CBR 1000 F
Registration date : 2009-01-22

View user profile

Back to top Go down

Ај, аирлија форуот, аирлија и мене членсвото :) Empty Re: Ај, аирлија форуот, аирлија и мене членсвото :)

Post  Simeon.S. on Sat Feb 28, 2009 8:02 pm

Поздрав Тоше! Добре дојде на овој форум како и члеството на форумот. Секако дека некои убави и симпатични тури освен Мариово 2009 ќе бидат објавени и тука, па ќе можеме да се дружиме во поголем кворум!

Поздрав
Simeon.S.
Simeon.S.

Number of posts : 57
Age : 48
Registration date : 2009-01-20

View user profile

Back to top Go down

Ај, аирлија форуот, аирлија и мене членсвото :) Empty Re: Ај, аирлија форуот, аирлија и мене членсвото :)

Post  leon on Sun Mar 01, 2009 10:41 pm

Е ај добро ни дојде и се читаме.
leon
leon

Number of posts : 19
Age : 46
Location : Skopje
Motorcycle : Kawasaki GPZ-1000Rx
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.motoskopje.mk

Back to top Go down

Ај, аирлија форуот, аирлија и мене членсвото :) Empty Re: Ај, аирлија форуот, аирлија и мене членсвото :)

Post  dvormak on Mon Mar 02, 2009 2:45 pm

Dobro ni dojde Toše, pa se citame... Smile
dvormak
dvormak

Number of posts : 141
Age : 45
Location : Скопје
Motorcycle : Kawasaki KL650- Tengai
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.asmotors.mk

Back to top Go down

Ај, аирлија форуот, аирлија и мене членсвото :) Empty Re: Ај, аирлија форуот, аирлија и мене членсвото :)

Post  Kristina on Wed Mar 04, 2009 9:47 pm

Добре дојде Smile
Па се читаме и овде почесто!
Kristina
Kristina

Number of posts : 7
Age : 32
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-23

View user profile

Back to top Go down

Ај, аирлија форуот, аирлија и мене членсвото :) Empty Re: Ај, аирлија форуот, аирлија и мене членсвото :)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum