Гаража и околу неа

Go down

Гаража и околу неа Empty Гаража и околу неа

Post  leon on Fri Mar 13, 2009 11:03 am

Во оваа теме ќе збориме за се што е во врска дефекти и поправки во сопствена режија ,односно кој како се здобил со проблемот и како истиот го средил односно поправил. Идејата е да ги оставиме сервисите на страна и да ја поттикнеме идејата за самоодржување на моторите или по народски кажано до каде ни се можностите и знаењата.
leon
leon

Number of posts : 19
Age : 46
Location : Skopje
Motorcycle : Kawasaki GPZ-1000Rx
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.motoskopje.mk

Back to top Go down

Гаража и околу неа Empty Re: Гаража и околу неа

Post  Simeon.S. on Sat Mar 14, 2009 12:45 am

Одлично! Но и да стојат и некои податоци и идеи на НАПРАВИ САМ!
Simeon.S.
Simeon.S.

Number of posts : 57
Age : 48
Registration date : 2009-01-20

View user profile

Back to top Go down

Гаража и околу неа Empty Re: Гаража и околу неа

Post  badi on Sat Mar 14, 2009 10:06 pm

ајде мистер Пресиденте ,ставај слики од направи сам ...дај нека видат сите Wink
badi
badi

Number of posts : 47
Age : 46
Location : Skopje-Macedonia
Motorcycle : Regal Raptor SPT 350
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.myway-badi.com.mk

Back to top Go down

Гаража и околу неа Empty Re: Гаража и околу неа

Post  Simeon.S. on Sun Mar 15, 2009 1:31 am

На ова ли мислеше Бади??

Гаража и околу неа 14032010
Simeon.S.
Simeon.S.

Number of posts : 57
Age : 48
Registration date : 2009-01-20

View user profile

Back to top Go down

Гаража и околу неа Empty Re: Гаража и околу неа

Post  badi on Mon Mar 16, 2009 1:34 am

da, екстра се и фаровите и ролбарот ...го личи моторот
badi
badi

Number of posts : 47
Age : 46
Location : Skopje-Macedonia
Motorcycle : Regal Raptor SPT 350
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.myway-badi.com.mk

Back to top Go down

Гаража и околу неа Empty Re: Гаража и околу неа

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum