Добродојдовме...

Go down

Добродојдовме... Empty Добродојдовме...

Post  dvormak on Tue Jan 20, 2009 2:35 pm

Здраво,
Од Скопје сум, возам јава данди 125 и од скоро кавасаки тенгаи 650.
Член сум на здружението Гардиан Енџелс...
На сите ви посакувам добредојде, се надевам дека ке имаме интересни и квалитетни постови овде и со нетрпение очекувам да ги прочитам и подискутираме.
dvormak
dvormak

Number of posts : 141
Age : 45
Location : Скопје
Motorcycle : Kawasaki KL650- Tengai
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.asmotors.mk

Back to top Go down

Добродојдовме... Empty Re: Добродојдовме...

Post  badi on Tue Jan 20, 2009 4:17 pm

Бади од Скопје,член на Guardian Angels-Macedonia
возма keeway 150-superlight,со напор дека набрзо ќе улета посериозен чопер Very Happy
badi
badi

Number of posts : 47
Age : 46
Location : Skopje-Macedonia
Motorcycle : Regal Raptor SPT 350
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.myway-badi.com.mk

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum