Ај здраво и од мене!

Go down

Ај здраво и од мене! Empty Ај здраво и од мене!

Post  stunter on Mon Mar 23, 2009 1:34 am

Здраво за тие што не ме знаат, за останатите Игор - Stunter зависник од мото светот.. Exclamation Exclamation Exclamation

stunter

Number of posts : 1
Age : 35
Registration date : 2009-03-23

View user profile

Back to top Go down

Ај здраво и од мене! Empty Re: Ај здраво и од мене!

Post  Kristina on Mon Mar 23, 2009 1:36 am

Ај прво добредојде од таа што ти кажа за форумов Razz

Се читаме и понатаму Smile
Kristina
Kristina

Number of posts : 7
Age : 32
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-23

View user profile

Back to top Go down

Ај здраво и од мене! Empty Re: Ај здраво и од мене!

Post  leon on Mon Mar 23, 2009 12:25 pm

ОООООООООО Stuntercooooo па кај си ти? арен ли си ни? е па ај добре ни дојде и тука. Него се спремаш ли ти за мариово или ке гледаш слики како лани.
leon
leon

Number of posts : 19
Age : 46
Location : Skopje
Motorcycle : Kawasaki GPZ-1000Rx
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.motoskopje.mk

Back to top Go down

Ај здраво и од мене! Empty Re: Ај здраво и од мене!

Post  dvormak on Mon Mar 23, 2009 2:44 pm

Kaj si be Stunter....
dobro ni dojde, se nadevsm ke pridoneseš so interesni postovi, a i razglasi natamu...
afro
dvormak
dvormak

Number of posts : 141
Age : 45
Location : Скопје
Motorcycle : Kawasaki KL650- Tengai
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.asmotors.mk

Back to top Go down

Ај здраво и од мене! Empty Re: Ај здраво и од мене!

Post  Nikolce on Mon Mar 23, 2009 7:58 pm

Zdravo Stunter i od mene. Aj dobredojde Very Happy
Nikolce
Nikolce

Number of posts : 21
Age : 51
Location : BITOLA
Motorcycle : HONDA CBR 1000 F
Registration date : 2009-01-22

View user profile

Back to top Go down

Ај здраво и од мене! Empty Re: Ај здраво и од мене!

Post  Simeon.S. on Mon Mar 23, 2009 11:30 pm

W E L C O M E ! ! ! cheers cheers cheers
Simeon.S.
Simeon.S.

Number of posts : 57
Age : 48
Registration date : 2009-01-20

View user profile

Back to top Go down

Ај здраво и од мене! Empty Re: Ај здраво и од мене!

Post  badi on Thu Mar 26, 2009 1:57 am

добро дојде, се читаме
badi
badi

Number of posts : 47
Age : 46
Location : Skopje-Macedonia
Motorcycle : Regal Raptor SPT 350
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.myway-badi.com.mk

Back to top Go down

Ај здраво и од мене! Empty Re: Ај здраво и од мене!

Post  Тоше on Fri Mar 27, 2009 7:13 pm

Добро ни дојде Стунтер. То посакувам убави мигови овде со сите нас.
Тоше
Тоше

Number of posts : 31
Age : 57
Location : Скопје
Motorcycle : Crow cm250uh
Registration date : 2009-02-27

View user profile

Back to top Go down

Ај здраво и од мене! Empty Re: Ај здраво и од мене!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum