Роенден МК МЕЧКИ- Куманово (25.04.2009)

Go down

Роенден МК МЕЧКИ- Куманово (25.04.2009) Empty Роенден МК МЕЧКИ- Куманово (25.04.2009)

Post  dvormak on Thu Apr 23, 2009 5:26 pm

Мечките прават журка во сабота, која треба да почне на пладне, а да трае до ниедно време во ноќта...
Јас не сум баш во тоа филмче, пиење до ниедно време, па предлагам вака:
Симе и Венера планираат да дојдат во Скопје околу 2-2.30 попладне, па околу 3 да се собереме и да извозиме до Куклици/Кратово, таму да прошетаме и на враќање да поминеме на журка кај Мечките... како и да е, вечерта да си се вратиме по дома...
Што мислите? Question
dvormak
dvormak

Number of posts : 141
Age : 45
Location : Скопје
Motorcycle : Kawasaki KL650- Tengai
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.asmotors.mk

Back to top Go down

Роенден МК МЕЧКИ- Куманово (25.04.2009) Empty Re: Роенден МК МЕЧКИ- Куманово (25.04.2009)

Post  Тоше on Thu Apr 23, 2009 6:23 pm

Хммм...ми се иде за Куманово куде мечке, ама во сабота можам само после 18:00 за тоа што сум на работа. Инаку, не ми смета да останам до касно во ноќта, т.е. и до сабајле зашто ионака си имам половина кумановска семка па ќе се снајдам за преспивање.
Тоше
Тоше

Number of posts : 31
Age : 56
Location : Скопје
Motorcycle : Crow cm250uh
Registration date : 2009-02-27

View user profile

Back to top Go down

Роенден МК МЕЧКИ- Куманово (25.04.2009) Empty Re: Роенден МК МЕЧКИ- Куманово (25.04.2009)

Post  badi on Thu Apr 30, 2009 1:50 pm

екстра провод ,нема замерки од мене за ништо ,и даима ќе им ги кажам на уфце хехехехехех
браво само напред и догодина поголемо место и пораат ќе бидете
позз
badi
badi

Number of posts : 47
Age : 45
Location : Skopje-Macedonia
Motorcycle : Regal Raptor SPT 350
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.myway-badi.com.mk

Back to top Go down

Роенден МК МЕЧКИ- Куманово (25.04.2009) Empty Re: Роенден МК МЕЧКИ- Куманово (25.04.2009)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum