Hill Party, POTFAT MC- 19-21.06.2009, Скопје, средно Водно

Go down

Hill Party, POTFAT MC- 19-21.06.2009, Скопје, средно Водно Empty Hill Party, POTFAT MC- 19-21.06.2009, Скопје, средно Водно

Post  dvormak on Fri Jun 12, 2009 7:35 pm

Следниот викенд (19-21,06,2009) е Hill Party на Потфат МЦ... ке биде доста интересно... поготово со бендот Irina & the Storm од БИХ... страшна атмосфера прават... lol!
Јас одам обавезно...

Hill Party, POTFAT MC- 19-21.06.2009, Скопје, средно Водно N95812617326_2996
dvormak
dvormak

Number of posts : 141
Age : 45
Location : Скопје
Motorcycle : Kawasaki KL650- Tengai
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.asmotors.mk

Back to top Go down

Hill Party, POTFAT MC- 19-21.06.2009, Скопје, средно Водно Empty Re: Hill Party, POTFAT MC- 19-21.06.2009, Скопје, средно Водно

Post  Тоше on Sat Jun 20, 2009 2:42 pm

Ај да пуштам троа импресии во слика од првата вечер:
Hill Party, POTFAT MC- 19-21.06.2009, Скопје, средно Водно IMG_1003
Hill Party, POTFAT MC- 19-21.06.2009, Скопје, средно Водно IMG_1011
Hill Party, POTFAT MC- 19-21.06.2009, Скопје, средно Водно IMG_1024
Hill Party, POTFAT MC- 19-21.06.2009, Скопје, средно Водно IMG_1030
Hill Party, POTFAT MC- 19-21.06.2009, Скопје, средно Водно IMG_1013
Тоше
Тоше

Number of posts : 31
Age : 56
Location : Скопје
Motorcycle : Crow cm250uh
Registration date : 2009-02-27

View user profile

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum