Мото Журка- Струмица 25.07.2009

Go down

Мото Журка- Струмица 25.07.2009 Empty Мото Журка- Струмица 25.07.2009

Post  dvormak on Wed Jul 22, 2009 9:40 am

25.07.2009 - кафе ГАЛАКСИЈА на самиот плоштад во Струмица.

Влез:БЕСПЛАТЕН

Скара и пиво:ЕВТИНО

Рок свирка во живо:DAY OFF

Сместување:600,700,800 ден по особа во градот а надвор од градот е поевтино.

Шанковите за точење пиво и скарата ке бидат поставени во сабота ПРЕТПЛАДНЕ па кој сака може да си дојде и порано да си се смести и да се дружиме а рок свирката ке почне негде после 19 часот
dvormak
dvormak

Number of posts : 141
Age : 45
Location : Скопје
Motorcycle : Kawasaki KL650- Tengai
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.asmotors.mk

Back to top Go down

Мото Журка- Струмица 25.07.2009 Empty Re: Мото Журка- Струмица 25.07.2009

Post  badi on Thu Jul 23, 2009 10:57 am

i sea коа одиме ,попладне ок ,него у колку поаѓаме од скопје?
мој предлог околу 4 да се тргне или покасно ...да не е у најжешкото
badi
badi

Number of posts : 47
Age : 46
Location : Skopje-Macedonia
Motorcycle : Regal Raptor SPT 350
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.myway-badi.com.mk

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum