Кој што вози ....

Go down

Кој што вози .... Empty Кој што вози ....

Post  badi on Fri Jul 24, 2009 9:31 pm

морав ваква тема да опнам ,за да се пофалам хихихихихи
значи сега возам Регал Раптор СПТ 350
машина од 320 цц и 22 кс ,спорт туринг модел Wink
badi
badi

Number of posts : 47
Age : 46
Location : Skopje-Macedonia
Motorcycle : Regal Raptor SPT 350
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.myway-badi.com.mk

Back to top Go down

Кој што вози .... Empty Re: Кој што вози ....

Post  dvormak on Sat Jul 25, 2009 10:02 am

А слика Question
кога веќе се фалиш, пофали се како што треба lol!
Со убаво да си го возиш моторчето ново и мнооогу да прошеташ со него Wink


А јас моментално возам Kawasaki KLR650-Tengai 1990 година

Кој што вози .... Karadz10

и Jawa Dandy 125

Кој што вози .... 12310
dvormak
dvormak

Number of posts : 141
Age : 45
Location : Скопје
Motorcycle : Kawasaki KL650- Tengai
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.asmotors.mk

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum