Мото Тура МАРИОВО 2010

Go down

Мото Тура МАРИОВО 2010 Empty Мото Тура МАРИОВО 2010

Post  dvormak on Wed Sep 16, 2009 5:38 pm

Гардиан Енџелс ве поканува по трет пат на дружење во Мариовскиот регион:

МОТО ТУРА МАРИОВО 2010
4-6 Јуни 2010

3-дневно дружење во природа, далеку од цивилизација... добра храна, пиво, кампување, логорски огин, обиколка на регионот со туринг водич, релаксирана музика, разговор со пријателите... ммммммм...
Засега толку, детаљите наскоро на www.mototouring-macedonia.co.nr и нормално тука на форумов Wink
dvormak
dvormak

Number of posts : 141
Age : 45
Location : Скопје
Motorcycle : Kawasaki KL650- Tengai
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.asmotors.mk

Back to top Go down

Мото Тура МАРИОВО 2010 Empty Re: Мото Тура МАРИОВО 2010

Post  badi on Fri Apr 02, 2010 5:54 pm

badi
badi

Number of posts : 47
Age : 46
Location : Skopje-Macedonia
Motorcycle : Regal Raptor SPT 350
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.myway-badi.com.mk

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum