Како да препознаете имитација на NGK свеќица!!!!

Go down

Како да препознаете имитација на NGK свеќица!!!! Empty Како да препознаете имитација на NGK свеќица!!!!

Post  Zuty on Sun Oct 04, 2009 8:13 am

Еве неколку совети кои може да се користат кога ги купувате свеќиците!!!!
Секако прво гледајте да не купувате на пазар или во непроверени продавници ..за да не се случи беља после ..
Има членови на форумот кои сите ги знаеме и се занимаваат со продажба на мото опрема и делови...јавете се кај нив и побарајте помош...сигурен сум дека нема да ве одбијат! Laughing

Како да препознаете имитација на NGK свеќица!!!! NGK1

Zuty

Number of posts : 9
Age : 49
Registration date : 2009-10-03

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum