11.10.2009

Go down

11.10.2009

Post  Simeon.S. on Mon Oct 12, 2009 10:33 pm

Недела 11.10.2009 ..старт Бензиска Лук Оил 09.30
Релација: Прилеп-Кавадарци-Неготино (преку Криволак)-Радовиш-Струмица и назад....
Екипа: Симе&Венера (Гардиан Енџелс), Војне&Лиле(Мото Сервис Боби), и Менде(мечако)& Мариче (Титан велосипеди)


Неготино на кафе пауза


Мечако ги убиваше црвите во стомакот што го гризеле


Радовиш пред храмот Св.ТроицаСТРУМИЦА

Голема Благодарност до Миле-morrety и Ангел од Струмица за нивното несебично гостопримство и пријатно друштво
Simeon.S.
Simeon.S.

Number of posts : 57
Age : 48
Registration date : 2009-01-20

View user profile

Back to top Go down

Re: 11.10.2009

Post  dvormak on Tue Oct 13, 2009 10:41 am

cheers одлична вожња...
јас тој ден дома лепев плочки Rolling Eyes па неможевме да ве дружиме... а сакав... ух...
dvormak
dvormak

Number of posts : 141
Age : 45
Location : Скопје
Motorcycle : Kawasaki KL650- Tengai
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.asmotors.mk

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum