Добро Ве најдовме :)

Go down

Добро Ве најдовме :) Empty Добро Ве најдовме :)

Post  windy_woman on Thu Jan 22, 2009 2:37 pm

Е па ајде едно големо ЗДРАВООООООООООООО на сите.
Се викам Сузана и сум онаа редовна сувозачица што го прати Леон.
А Леон вози Kawasaki GPZ... Но, тоа не значи дека немам искуство
да се возам и на останати марки на мотори, нормално како сувозачица Laughing ..
Но, желба ми е да прејдам во возачици и сакам еден чопер како на Бади, ама здравје.
Едвај чекам да помине зимава оти пукнав и време е негде да се повозиме Smile.
Поздрав до сите мои драги пријатели и честитки за форумов Smile. Супер
И уште нешто ЕДВАЈ ЧЕКАМ ДА ДОЈДЕ ДЕНОТ И ДА ЈА СПУКАМЕ ЗА МАРИОВО What a Face Smile Smile Smile

windy_woman

Number of posts : 4
Age : 42
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-22

View user profile

Back to top Go down

Добро Ве најдовме :) Empty Re: Добро Ве најдовме :)

Post  Simeon.S. on Thu Jan 22, 2009 11:24 pm

ДОБРЕ НИ ДОЈДОВТЕ УБАВО ДРУШТВО! cheers cheers cheers cheers
Simeon.S.
Simeon.S.

Number of posts : 57
Age : 48
Registration date : 2009-01-20

View user profile

Back to top Go down

Добро Ве најдовме :) Empty Re: Добро Ве најдовме :)

Post  dvormak on Fri Jan 23, 2009 11:37 am

windy_woman wrote:
И уште нешто ЕДВАЈ ЧЕКАМ ДА ДОЈДЕ ДЕНОТ И ДА ЈА СПУКАМЕ ЗА МАРИОВО What a Face Smile Smile Smile

Laughing Ке ја спукаме, ама со што? Rolling Eyes А, Леоне ? Wink
dvormak
dvormak

Number of posts : 141
Age : 45
Location : Скопје
Motorcycle : Kawasaki KL650- Tengai
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.asmotors.mk

Back to top Go down

Добро Ве најдовме :) Empty Re: Добро Ве најдовме :)

Post  leon on Fri Jan 23, 2009 11:52 am

dvormak wrote:
windy_woman wrote:
И уште нешто ЕДВАЈ ЧЕКАМ ДА ДОЈДЕ ДЕНОТ И ДА ЈА СПУКАМЕ ЗА МАРИОВО What a Face Smile Smile Smile

Laughing Ке ја спукаме, ама со што? Rolling Eyes А, Леоне ? Wink

Па јас со KAWASAKI GPZ-1000Rx. Него за тебе ми е мака пак ли со јавичето ќе идеш па мислам дека е време да и го препуштиш на Мими да научи да вози таман ќе и биде за до работа и назад,а башка и возачица ќе стане нели. Very Happy Very Happy Very Happy
leon
leon

Number of posts : 19
Age : 46
Location : Skopje
Motorcycle : Kawasaki GPZ-1000Rx
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.motoskopje.mk

Back to top Go down

Добро Ве најдовме :) Empty Re: Добро Ве најдовме :)

Post  dvormak on Fri Jan 23, 2009 1:30 pm

Абе тоа би ми претставуало големо задоволство...
Вака кога патуваме сами (а повеќепати сме биле во таа прилика) патуваме на 1 мотор, а онака би биле на 2 мотора, а тоа е веќе група, позабележителна за другите учесници во сообраќајот.
А и штознам... scratch некако женско на мотор ми изгледа интересно, некако повеќе се истакнува од машко afro
dvormak
dvormak

Number of posts : 141
Age : 45
Location : Скопје
Motorcycle : Kawasaki KL650- Tengai
Registration date : 2009-01-20

View user profile http://www.asmotors.mk

Back to top Go down

Добро Ве најдовме :) Empty Re: Добро Ве најдовме :)

Post  windy_woman on Fri Jan 23, 2009 3:09 pm

dvormak wrote:
windy_woman wrote:
И уште нешто ЕДВАЈ ЧЕКАМ ДА ДОЈДЕ ДЕНОТ И ДА ЈА СПУКАМЕ ЗА МАРИОВО What a Face Smile Smile Smile

Laughing Ке ја спукаме, ама со што? Rolling Eyes А, Леоне ? WinkЕ Бени, Бени .. Леон не сакал да разбере или се прави на два ипол Smile ... Е па Леоне ти имаш ГПЗ и баш фино него што имам јас Rolling Eyes
Кога ќе ја спукаме за МАриово ама не како сувозачица него со мој мотор душо .... confused

windy_woman

Number of posts : 4
Age : 42
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-22

View user profile

Back to top Go down

Добро Ве најдовме :) Empty Re: Добро Ве најдовме :)

Post  Тоше on Wed Mar 04, 2009 1:58 pm

Од кај го знам девојчево??? Very Happy Very Happy Very Happy

Поздрав windy_woman, мило ми е што се гледаме, читаме и дружиме и овде.

-Бади го продава чоперот, нека одвзе Леон ќесето и нека не се праи „на 3,5“ Very Happy Very Happy Very Happy
Тоше
Тоше

Number of posts : 31
Age : 56
Location : Скопје
Motorcycle : Crow cm250uh
Registration date : 2009-02-27

View user profile

Back to top Go down

Добро Ве најдовме :) Empty Re: Добро Ве најдовме :)

Post  Kristina on Wed Mar 04, 2009 9:52 pm

Добро те најдов и овде комшике. Ајде па годинава уште повеќе а и поубави вожњи од минатата година Very Happy
sunny flower
Kristina
Kristina

Number of posts : 7
Age : 32
Location : Skopje
Registration date : 2009-01-23

View user profile

Back to top Go down

Добро Ве најдовме :) Empty Re: Добро Ве најдовме :)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum